Akbank Önce Al Sonra Öde Başvurusu

Bankalar müşteri potansiyelini en üst sevilerde tutabilmek için sürekli olarak güncel tutulan ve vatandaşlar tarafından tercih edilecek olan kampanyalar yapmaktadırlar. Bankalardan kredi çeken kullanıcıları sevindirebilecek adına düzenledikleri paketler arasında yerini alan önce al sonra öde kampanyalarında alacağınız kredi tutarlarını 3 ay veya 5 ay sonra ödeyebilme durumunuz olabiliyor.Peki bunun bize katkısı nedir? Bir iş yeri açacaksınız ve bu iş yerinde işlemleriniz faaliyete girmeden aldığınız borçları ödemek istemiyorsanız kredini şimdi al sonra öde kampanyası tamda sana göre diyebileceğimiz hizmetler sunuyor. 25.000 TL’ye kadar nakit kredi alabileceğiniz Akbank şubelerinden alacağınız bütün kredileri yatırım yaptığınız işlemlerden kar sağladığınızda ödüyorsunuz. Yani yapacağınız çalışmalarda ödeme yapabilmek için 3 ila 4 ay arasında kendinize vaat verebilirsiniz.

 

Kredini Şimdi Al Sonra Öde

Bankalar arasında yoğun şekilde artmakta olan rekabet sürecin ateşlenmesi sonucunda kredi alacak olan kullanıcıları sevindirecek onlarca farklı kampanya başlatılmış bulunuyor. Ülkemizde en çok rağbet gören kredini şimdi al sonra öde kampanyası binlerce kişi tarafından başvurulmuş görünüyor. Hatta etrafımızda bulunan veya yakın çevremizde de başvuruda bulunan kişilerle karşı karşıya gelebiliyoruz. Bunlar alacakları kredi tutarlarını geniş vadeli ödeme koşullarıyla bankalara geri ödeyebiliyorlar. İlk olarak kampanya sürecini başlatan Akbank en yüksek kredi limitini 25.000 TL olarak belirlemiştir. Kampanyaya katılacak olan adaylar kendilerine yakın olan Akbank şubelerinden bir tanesine giderek kampanyaya katılabilmektedirler. Veya dilerlerse şubeye girmeden mobil bankacılık işlemlerinde de önce al sonra öde kampanyasına katılabilirler.

 

Kampanya Süreci Nasıl İşliyor?

Önce al sonra öde kampanyasına katılan banka müşterileri bankanın sağlamış olduğu internet adresinden ön başvurularını yapabilmektedirler. 25.000 TL’ye kadar üst limit hizmetlerini sunan Akbank başvuru sayfasına gitmek isteyen kullanıcılar bankanın resmi internet sitesine giriş yapabilirler. Burada karşılarına çıkan önce al sonra öde kampanya paketine tıklayarak ön başvuru forumlarını doldurmaları gerekiyor. Ön başvuruda kullanıcıların ne kadar nakit ihtiyaçları olduğu ve hangi aylarda geri ödeme sağlayacakları gibi temel sorular sorulmaktadır. Belirlemiş olduğunuz kampanya içeriğinde alacağınız tutar tamamen Kredi notunuza bağlı kalıyor. Yani başvuru işlemleriniz sona erdiğinde cep telefonunuza gelen bilgilendirme mesajı sayesinde ne kadarlık kredi miktarını alabileceğinizi öğrenebiliyorsunuz.
KKB Nedir?

KKB, bankaların ortak olarak oluşturdukları müşteri profili oluşturma kurumudur. FİNDEKS adı altında işlemler yürüten bankalar kredi alan veya bankalarda hesap bilgisi olan bütün müşterilerini tek çatı altında toplayarak ne kadarlık işlemler yaptığını ortaya koyan sistemdir. Bankalardan aldığınız kredi tutarlarını geri ödemediğiniz taktirde 1 ile 1900 arasında belirlenen puan derecelendirmesine göre değerlendiriliyorsunuz. Eğer riskli kullanıcılar arasında yer alırsanız bankalara yapacağınız başvurular büyük ihtimal ile geri çevrilecektir. Fakat iyi bir Kredi notuna sahip olursanız yapacağınız bütün başvurularınız da olumlu cevap alabilirsiniz. O yüzden bankalar ile yaptığınız sözleşme içeriğine riayet ederek çalışmalarınızı sürdürmenizi öneriyoruz.

 

Banka Müşterilerin Şubelere Gitmelerine Gerek Yok!

Akbank kullanıcıları olan bireyler başvurmuş oldukları önce al sonra öde kampanyasından yararlanmak için dosya teminatı adı altında bankaya gitmelerine gerek kalmıyor. Bütün işlemlerini internet üzerinden gerçekleştirecek olan Akbank kullanıcıları istenilen tutarın onaylanması durumunda hesaplarına ödemeleri tanımlayabilirler. Fakat bankada hesabı bulunmayan kullanıcılar aşağıda belirteceğimiz maddeleri uygulamaları gerekiyor.

  • Maaş bardonuzu veya herhangi bir yerden aylık olarak aldığınız maaşın belgesi,
  • İşçi bölümünde çalışan kullanıcıların SGK hizmet dökümü,
  • Adres bilgilerini tanımlamak adına ödenmiş herhangi bir fatura belgesi,
  • Nüfus cüzdanınız veya üstünde TC kimlik numarası olduğu ehliyet belgeleriniz olması durumunda Akbank internet bankacılığı ile 20 bin TL 48 ay vadeli gelir belgesiz kredi de alabilme durumunuz olabilir.