Denizbank Esnafa Anında Kredi Başvurusu

Sürekli olarak gelişim gösteren internet ortamı ve insanların daha fazla olanaklarla yaygınlık gösterdikleri sosyal medya uygulamalarının bankalar açısından yüzde oranla müşteri artırma çabası giderek artmaktadır. Büyük bir rekabet sürecin başlamasıyla birlikte bankalar mobil bankacılık ve internet bankacılığı alanlarında yeni buluşlar yapmak için çalışmalar sürdürmektedirler. Denizbank internet ortamında yaygınlık gösteren sosyal medya uygulaması olan Facebook üzerinden yapmış olduğu anında başvuru kredi uygulaması sayesinde kullanıcıların daha kolay şekilde başvuru yapmalarına yardımcı olmuş bulunuyor. Anında kredi hizmetinden yararlanacak olan kişiler 5 dakika içerisinde doldurdukları alanda başvuruları tamamlanmış oluyor. Kredi alma veya almama durumları yapılan işlemlerden sonra belirlenmesiyle birlikte ön başvurunun ortalama 5 dakika içerisinde açıklanmasına olanak tanımaktadır.

Denizbank’ın Esnaflara Sunmuş Olduğu Kolay Kredi Alma Hizmeti

Denizbank Facebook sayfasında oluşturmuş olduğu anında kredi hizmeti sayesinde bireysel müşterilerine kredi verme olanaklarını sağlıyor. Daha önceleri sadece bireysel müşteriler için çalışmalar sürdürmekte olan Denizbank Facebook anında kredi uygulaması daha sonrasında yaygınlık göstererek Esnafların da başvurularını kabul etmeye başlamıştır. Esnaflar bankalardan alacakları kredi tutarlarını belirlemek veya kredi alma işlemlerin onaylanmasını öğrenmek için kullandıkları yeni uygulamaları sayesinde 5 dakika içerisinde bilgi sahibi olabiliyorlar. Toplamda 3 sayfadan oluşan işlem sıralaması 3. Aşama sonunda kişilerin kredi alma veya almama durumlarını açık şekilde belirtiyor. Yapılan başvuruların olumlu olarak yanıtlanmasından sonra kişiler banka ile iletişime geçerek kredi alabilmektedirler.Peki bu hizmet nasıl sağlanıyor? Gelin bu sorun yanıtını hep birlikte bulalım.
Facebook Üzerinden Kredi Alma Durumunuzu Sorgulayın

Sosyal medya uygulamaların giderek insanlar tarafından daha çok kullanılmasını bilen Denizbank yaptığı yeni uygulama sayesinde Facebook üzerinden anında kredi alma işlemlerini gerçekleştirebiliyoruz. Kullanılması kolay ve 5 dakika içerisinde cevap alınabilmesinden dolayı sıklıkla tercih edilen uygulamaya giriş yapmak için öncelikle Denizbank’ın resmi Facebook sayfasına gitmeniz ve burada sizlere hizmet sağlayan uygulamaya giriş yapmanız gerekiyor. Daha sonrasında ilk aşama olan TC kimlik numarası ve Cep telefonu alanlarını doldurmanız ikinci aşamaya geçmenize yardımcı olacaktır. Sayfada bulunan kişisel verilerin korunması ve sözleşme içeriğini kabul etmek için pasif durumda bulunan tiki işaretlemeniz gerekiyor. Aksi durumda ilerleme sağlamanız mümkün olmayacaktır.

Güvenlik Doğrulamasını Gerçekleştirin

Belirlemiş olduğunuz telefon numarası ve TC kimlik numarası adımını atlattıktan sonra numaranın sizin adınıza olmasını doğrulayan bir kod ekranı karşınıza gelecektir. Toplamda 3 dakika içerisinde numaranıza gelen onay kodunu sisteme girerek kendi adınız adına kredi alma veya almama durumunu sorgulayabiliyorsunuz. Bütün onay işlemlerini tamamladıktan sonra karşınıza çıkan bilgilendirme mesajında yaptığınız işlemin gerçekleştirildiği ve en kısa zamanda tarafınıza dönüş yapılacağı bilgisi veriliyor. En fazla 5 dakika sonra sizlere gelen mesajda onay alma veya almama durumu aktif olarak gösteriliyor. Eğer banka tarafından onay mesajı almışsanız kredi başvurusunu tamamlayabilmek için kendinizle birlikte alacağınız evraklarla herhangi bir banka şubesine başvuraraktan tamamlayabilirsiniz. Gibisinden mesaj alabilirsiniz.

Başvurusu Onaylananlar Ne Yapmaları Gerekiyor?

SMS ile onay talebini alan esnaflarımız kendilerine yakın olan herhangi bir Denizbank şubesine giderek işlemlerin gerçekleştirilmesi için talepte bulunabilir.  Bankaya gidecek olan vatandaşlarımız kendileriyle birlikte Nüfus cüzdanı, Ticari sicil gazetesi ve Senelik gelir beyanı belgelerini götürmeleri yeterli olacaktır. İhtiyaçlar doğrultusunda sizlerden herhangi bir kefil istenmeyeceği için büyük ihtimalle kredi notunuza göre değerlendirme yapacaklardır. En fazla 48 ay vade hizmeti sunan anında kredi hizmetlerinde 55.000 TL’ye kadar ihtiyaçlarınızı karşılayacak tutar veriliyor. Kredi faiz oranları 48 ay vade seçeneklerinde %1.78 oranlarında belirlenmiştir.